Wypadek w Czułczycach Dużych: 3 osoby zginęły, 4 w szpitalu

Wypadek w Czułczycach Dużych, 3 osoby zginęły na miejscu, 4 trafiły do szpitala. Trasa Chełm-Włodawa w tamtym miejscu jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Do zdarzenia doszło tuż przed 6 rano.

Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina 16.30:
Znamy już wiek wszystkich uczestników wypadku w Czułczycach. Na miejscu zginęli 23-letni kierowca audi A6, mieszkaniec powiatu bialskiego, 69-letni kierowca audi 80 i 64-letnia pasażerka tego samochodu (oboje to mieszkańcy powiatu chełmskiego). W stanie krytycznym w chełmskim szpitalu przebywa pasażer A6 - 34-letni mieszkaniec powiatu bialskiego. Ponadto w chełmskiej placówce pod opieką lekarzy znajduje się 70-latek, 19-latka i 45-latka - nie jak wcześniej informowaliśmy kobieta około 60-tego roku życia. Wszyscy to mieszkańcy powiatu chełmskiego.

Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina 13.48:
Najciężej ranny jest około 34-letni mężczyzna - obecnie przebywa na OIOM-ie. Jak informuje dyrekcja szpitala ma on uraz głowy, jego stan jest krytyczny. Mężczyzna około 70-letni był operowany, doznał urazów wewnętrznych, miał najprawdopodobniej pękniętą wątrobę. Kobieta około 60-letnia z urazem ręki przebywa na obserwacji na oddziale chirurgii. Kolejna młoda kobieta, również z urazem ręki trafiła na oddział ortopedii.
Wiek osób został podany orientacyjnie przez dyrekcję chełmskiego szpitala.

Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina 13.33:
Ranni i ofiary z audi 80 to mieszkańcy powiatu chełmskiego. Tragicznie zmarły kierowca audi A6 to mieszkaniec powiatu bialskiego. Z nim jechał jeden pasażer. Na obecną chwilę nic więcej nie wiadomo.
∨ Czytaj dalej

Do sprawy wrócimy.

Droga W 812 jest już odblokowana, policjanci apelują o ostrożność.Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina 13.24:
Policjanci podają wstępne informacje dotyczące wypadku. Pewne jest już to, że na miejscu zginęli obaj kierowcy samochodów - 23-latek i 69-latek oraz jedna kobieta - jej wieku i danych jeszcze nie znamy. Pozostałe cztery osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Stan jednej z osób jest bardzo poważny. W zderzeniu brały udział dwa pojazdy marki audi - audi 80 i audi A6.

Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina 8.50:
Kierujący audi, które spowodowało wypadek zginął na miejscu. Był to 23-letni mężczyzna. Z drugiego audi 80, zginęły dwie osoby, które jechały ze znajomymi na grzyby.

Wypadek w Czułczycach Dużych: aktualizacja, godzina: 7.37:
Chełmscy policjanci wstępnie ustalili, że na przeciwny pas ruchu zjechał kierujący audi, który jechał od strony Włodawy. Doszło do czołowego zderzenia z audi 80, jadącym od strony Chełma.

Policja zorganizowała objazdy dla kierowców ciężarówek. Jadąc trasą 812 od strony Chełma w miejscowości Horodyszcze należy skręcić w lewo, później kierować się do Wierzbicy i Sawina. Kierowcy samochodów ciężarowych jadący od strony Włodawy powinny jechać przez Sawin, Wierzbicę do Horodyszcza.

Wypadek w Czułczycach Dużych - na miejscu zginęły 3 osoby
Kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu chełmskiego. Na miejscu śmierć poniosły 3 osoby. Kolejne 4 trafiły do szpitala.

Było to czołowe zderzenie dwóch samochodów marki Audi. Do tragedii doszło na prostym odcinku drogi. Nie wiadomo co się dokładnie stało i który z kierowców ponosi winę za tragedię.

Policja zorganizowała objazdy przez Sawin, Wierzbicę i Staw. Więcej szczegółów podamy wkrótce.


Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!